Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125B HRS 205/55 R16 91W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125B HRS205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563393575
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  98,4 €

Цена по парче

98,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот