Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125B HRS 195/55 R16 87W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125B HRS195/55 R16 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563431581
ЕУ Етикета:
B
B
67 dB

Највисока цена:  115,8 €

Цена по парче

115,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот