Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 245/40 R19 94W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125245/40 R19 94W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563367293
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  144 €

Цена по парче

144 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот