Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 235/55 R18 100H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125235/55 R18 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563451763
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  126,8 €

Цена по парче

126,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот