Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 235/55 R17 103W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125235/55 R17 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563401904
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  153,6 €

Цена по парче

153,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот