Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 235/50 R17 96W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125235/50 R17 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563413440
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  124,3 €

Цена по парче

124,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот