Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 235/45 R18 98W

Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563401799
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  112,90 €

Цена по парче

112,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,27 €

Назад кон врвот