Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 235/45 R18 94V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125235/45 R18 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563421094
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  140,3 €

Цена по парче

140,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот