Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 235/40 R18 91W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125235/40 R18 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563450513
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  119,4 €

Цена по парче

119,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот