Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 225/60 R17 99V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125225/60 R17 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563444284
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  139 €

Цена по парче

139 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,71 €

Назад кон врвот