Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R18 98V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125225/55 R18 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563435435
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  129,6 €

Цена по парче

129,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот