Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 99W

Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563390154
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  127,4 €

Цена по парче

127,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот