Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 225/55 R16 95V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125225/55 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563390161
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  119,5 €

Цена по парче

119,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот