Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 225/50 R16 92V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125225/50 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563401935
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  131,3 €

Цена по парче

131,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот