Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 225/45 R18 91V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125225/45 R18 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563419862
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  136,6 €

Цена по парче

136,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот