Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/65 R16 98H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/65 R16 98H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563412047
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  98,6 €

Цена по парче

98,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот