Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/60 R17 96V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/60 R17 96V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563402116
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  143,5 €

Цена по парче

143,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,66 €

Назад кон врвот