Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/60 R17 96H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563432984
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  113,9 €

Цена по парче

113,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот