Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/60 R16 99H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/60 R16 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563412016
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  117,4 €

Цена по парче

117,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,9 €

Назад кон врвот