Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/55 R17 94V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/55 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563455334
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
B
69 dB

Највисока цена:  116,9 €

Цена по парче

116,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот