Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/55 R16 97Y

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/55 R16 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563401911
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  117,5 €

Цена по парче

117,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот