Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/50 R17 91W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/50 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563402062
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  147,1 €

Цена по парче

147,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,5 €

Назад кон врвот