Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/45 R17 91W

Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563390208
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  76,80 €

Цена по парче

76,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот