Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 215/45 R17 91V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125215/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563411934
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  102,9 €

Цена по парче

102,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот