Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/60 R17 97W

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/60 R17 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563464992
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
A
68 dB

Највисока цена:  82,2 €

Цена по парче

82,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,18 €

Назад кон врвот