Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/60 R16 92V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563404608
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот