Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/60 R15 91H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/60 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563411897
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  113,2 €

Цена по парче

113,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот