Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/55 R17 91V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/55 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563422633
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
A
70 dB

Највисока цена:  110,1 €

Цена по парче

110,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,57 €

Назад кон врвот