Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/55 R16 91H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563401720
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  97,6 €

Цена по парче

97,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот