Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/55 R16 91H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/55 R16 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563390093
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  82,1 €

Цена по парче

82,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот