Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/50 R16 91W

Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/50 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563411866
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  75,20 €

Цена по парче

75,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,25 €

Назад кон врвот