Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 205/50 R15 86V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125205/50 R15 86V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563413983
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  104,2 €

Цена по парче

104,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот