Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/65 R15 91V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/65 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563390598
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  105,4 €

Цена по парче

105,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,41 €

Назад кон врвот