Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/65 R15 91H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563590424
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  67,9 €

Цена по парче

67,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот