Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/55 R16 91V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563415376
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  104,6 €

Цена по парче

104,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот