Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/55 R16 87V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563390130
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  70,00 €

Цена по парче

70,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,33 €

Назад кон врвот