Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/55 R15 89V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/55 R15 89V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563411828
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
72 dB

Највисока цена:  114,6 €

Цена по парче

114,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот