Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/55 R15 85V

Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/55 R15 85V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563411804
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  68,70 €

Цена по парче

68,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,25 €

Назад кон врвот