Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/50 R15 82V

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/50 R15 82V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563413969
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена:  80,9 €

Цена по парче

80,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот