Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 195/50 R15 82H

Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook Ventus Prime 3 K125
Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563411767
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  45,10 €

Цена по парче

45,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,15 €

Назад кон врвот