Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 185/60 R15 88H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125185/60 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563590417
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  77,2 €

Цена по парче

77,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот