Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 3 K125 185/55 R15 82H

Hankook

Hankook Ventus Prime 3 K125185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563413921
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  81,5 €

Цена по парче

81,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот