Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 255/45 R18 103W

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115255/45 R18 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563293943
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  191,9 €

Цена по парче

191,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,78 €

Назад кон врвот