Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 245/45 R19 98V

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115245/45 R19 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563333861
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  149,30 €

Цена по парче

149,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,45 €

Назад кон врвот