Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 245/45 R18 96W

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115245/45 R18 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563347530
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  139,2 €

Цена по парче

139,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  12,76 €

Назад кон врвот