Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 235/65 R17 104H

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115235/65 R17 104H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563403083
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  118 €

Цена по парче

118 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот