Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 235/60 R18 103V

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115235/60 R18 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563349718
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  135,5 €

Цена по парче

135,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот