Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 235/55 R19 101H

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115235/55 R19 101H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563321684
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  164,7 €

Цена по парче

164,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,21 €

Назад кон врвот