Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 225/60 R17 99H

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115225/60 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563410067
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  110,30 €

Цена по парче

110,30 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,03 €

Назад кон врвот