Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 225/55 R17 97W

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115225/55 R17 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563347523
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  127 €

Цена по парче

127 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот